Покрівельний профнастил Ruukki Рууккі T20

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
від 288 грн/кв.м
Показати оптові ціниОпис
Профнастил – це матеріал, отриманий шляхом холодної прокатки ХК сталі, з різними видами антикорозійного покриття, профільованими роликами металообробних верстатів. При цьому сформовані ребра жорсткості створюють поперечний профіль листа (звідси й інша назва – профлист).
Сьогодні профнастил є практичним, довговічним і зручним будівельним матеріалом. Профнастил являє собою листову оцинковану сталь, вигнуту гребенями у формі трапеції або хвилі вздовж довгої сторони аркуша.
У виробництві застосовують, як правило, тонколистову процинкованную сталь безперервних ліній відповідає гостам. Тобто вихідна сировина повинна мати нормальну площинність (ПН), обрізну кромку, і нормальну точність прокатки як по товщині, так і по ширині. Так само при виробництві профнастилу допускається використання тонколистового оцинкованого прокату з захисними лакофарбовими і полімерними покриттями.
Розрізняють кілька типів профнастилу, які мають відмінності у своїх характеристиках, а відповідно і відрізняються сферою застосування.
Стіновий– має найменшу твердість у поперечному напрямку. Застосовується для облицювання стін, спорудження огорож, як підвісної стелі. Найбільш поширений профнастил марок C8, С21, МП20.
Покрівельний профнастил – має середню жорсткість. Застосовується цей профнастил в якості покрівельного покриття дахів, навісів, для спорудження будівель на легких металевих каркасах в промисловому і цивільному будівництві. Широке застосування отримав профнастил марок НС35 і НС44.
Несучий – найбільш жорсткий «представник» цього матеріалу. З його допомогою зводять несучі міжповерхові перекриття, несъемною опалубку, виконують покриття покрівель великопрольотних будівель з високими вимогами по питомим навантаженням. Популярний профнастил марок – H60, H75, H114.
Профнастил у своїй маркуванні відображає тип, висоту профілю, ширину і товщину листа. Тому її розуміння буде корисно при виборі та купівлі профнастилу. Так, наприклад, стандартну маркування С8— 0,5 -1200 – 6000 можна легко розшифрувати наступним чином:
• З — профнастил стіновий;
• 8 – профнастил з висотою профілю (хвилі), в мм;
• 0,5 – товщина металу, з якого зроблений профнастил, в мм;
• 1200 – профнастил з монтажною шириною, мм;
• 6000 – профнастил з довжиною листа, в мм.
Букви позначають для чого призначений профнастил:
С – для стінових огороджень;
Н – для влаштування покриттів;
НС – універсальний, і для покриттів і для стінових конструкцій.
Так чому ж варто вибрати саме профнастил?
Профнастил – універсальний
Цей вид матеріалу відмінно підходить для повсюдного застосування, а не тільки лише для покрівельних робіт. Виконання огороджень і перегородок, обшивка стін і облицювання фасадів будівель – ось невелика частина функціоналу профлист. Знаходить він своє місце як при будівництві побутівок і времянок так і при спорудженні великих промислових, виробничих і торгових об'єктів.
Профнастил – легко монтується
Одним з головних переваг даного матеріалу є простий і доступний монтаж. Наприклад, дачний паркан з профнастилу може встановити навіть новачок в будівельній справі. При цьому йому буде потрібно мінімум часу, інструменту та обладнання. Розрахувати ж необхідне для виконання робіт кількість профнастилу завжди допоможе будь-консультант компанії, яка займається його продажем.
Профнастил – лідирує за показниками зносостійкості серед інших покрівельних матеріалів
Він володіє високими експлуатаційними характеристиками: не піддається корозії, витримує досить високі механічні навантаження, не схильний до деформацій від різких стрибків температури довкілля. І що ще важливо – профнастил практично не вигоряє на сонці. Різні виробники дають гарантію на захисне покриття до 5 років. У реальності, термін експлуатації виходячи з умов застосування, може становити близько 50 років.
Профнастил – легкий матеріал
Ця важлива характеристика набуває великого значення з двох причин. По-перше, при спорудженні покрівлі з профнастилу знижується навантаження на несучі елементи конструкції, при цьому її міцність зберігається в заданих межах. По-друге, завдяки малій вазі в значній мірі спрощується транспортування матеріалу та вантажно-розвантажувальні роботи на об'єкті будівництва.
Профнастил – знахідка для архітектора і дизайнера
Великий вибір видів профілю, покриття, обширна колірна гамма дозволять втілити в реальність найсміливіші ідеї архітекторів, дизайнерів і забудовників. Листи профнастилу з однаковою гармонією виглядають як з класичним, так і авангардним стилем екстер'єру будівлі. До того ж сучасне міцне покриття з полімерів надійно захистить від несприятливих впливів зовнішнього середовища й збереже ідеальний первісний вигляд будівлі надовго.
Застосування профнастилу дозволить заощадити до 15-20%
Саме цю суму від загального бюджету будівництва Ви зможете зберегти для себе, обравши саме цей матеріал. Ціна профнастилу залишається порівняно низькою і демократичною в порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Окремою статтею стане так само економія на більш дешевому монтажі.
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Ruukki |
Призначення | Покрівельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 288 грн/кв.м